marzim_b_1200

פרויקט ״אדם וחיה״ מביא עבורכם את טובי המרצים מכל הארץ. מאגר המרצים שלנו כולל שלל אנשי מקצוע המומחים בתחומם אשר יעבירו לכם הרצאות מרתקות ומעניינות בנושאי בעלי חיים.
אנו מציעים תכנים מגוונים בתחומי המוסר, האקולוגיה והבריאות. עם הזמנת פרויקט אדם וחיה, תוכלו להרכיב את התכנים שהכי מעניינים אתכם.

מרצה על טבעונות אקולוגיה ובריאות

אורי קצ'ר

בן 33, ספורטאי ומנהל פרויקטים. לומד וחוקר גילוי והכרה עצמית, בעקבות העיסוק בנושא זה החליט לעבור לטבעונות לפני כשש שנים.

יעל קינד

טבעונית חמש שנים ועובדת בצוות השיווק בעמותה. בשנתיים האחרונות התחילה בפעילות למען קידום טבעונות ועזרה לבעלי חיים והתחילה להרצאות בעקבות האהבה שלה לבעלי החיים ועם הזמן הבינה כמה טבעונות עוזרת לא רק לבעלי החיים אלא גם לסביבה ולבריאות.

חופית

חופית דודי

מנהלת פרויקט סימון מוצרים בויגן פרנדלי. פועלת לקידום ערכים בהם היא דוגלת.

גילי

גילי איצקוביץ

גילי איצקוביץ' היא שחקנית במקצועה שהשתתפתה בסדרות "שנות השמונים" ו"המסך הירוק" וכיום משחקת בתפקיד ראשי בסדרת הנוער "כדברא". זכויות בעלי חיים הוא אחד הדברים החשובים לגילי וכדמות לחיקוי לגילאי הנוער, מאד חשוב לה להעביר את סיפורה האישי ולעזור בחינוך הנוער לחמלה.

ד"ר צביה שיפר

www.tzviashifer.co.il
ד"ר שיפר הינה רופאת ילדים מאז 1986. את לימודי הרפואה עשתה ד"ר שיפר בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב. ביצעה שנת סטאז' בבית החולים אסף הרופא. התמחתה ברפואת ילדים במחלקות אשפוז וטיפול נמרץ לילדים. עבדה עם פגים וילודים, במחלקת מיון ילדים והמחלקה לשיקום והתפתחות הילד.

ד"ר אבישי קרן​

מומחה ברפואת ילדים ומוסמך משרד הבריאות לאבחון וטיפול ב adhd בילדים. לימודי רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים. התמחות ברפואת ילדים בבית חולים שניידר. בעל תואר שני בביוכימיה (Msc) מהאוניברסיטה העברית. בשנים האחרונות קורא ולומד על תזונה מבוססת צומח, מתרשם מיתרונותיה הבריאותיים ומיישם את המידע על עצמו.

נטלי שמש

תזונאית קלינית בעלת תואר ראשון ושני בהצטיינות במדעי התזונה מטעם האוניברסיטה העברית. בוגרת הכשרות מקצועיות בארץ ובחו"ל. חברת צוות מוביל פורום צמחונות-טבעונות בעמותת עתיד (עמותת הדיאטנים בישראל). בעלת ניסיון קליני רב במסגרת עבודה בביה"ח - במחלקות ובמרפאות ובהנחיית סטודנטים וסטאז'רים.

רועי

רועי אלישר

רואי אלישר, סטודנט למשפטים ופילוסופיה, מדריך ירי ולחימה בבית ספר ממלכתי לאבטחה. יוצא יחידה מיוחדת ובשירות מילואים פעיל. בוגר תנועת ה"צופים" וחולה ספורט וחבר בעמותת "מועדון האוהדים הפועל ירושלים" בכדורגל. טבעוני מאז הרצאת אדם וחיה וכעת מרצה "אדם וסביבה" על הקשר שבין טבעונות ואקולוגיה.

רבקה

רבקה וייס

רבקה וייס הכריזה בפני הוריה כבר בגיל ארבע, שלא תיתן יד להרג בעלי חיים ובכך הפכה לטבעונית בטרם הבינה את המושג טבעונות עצמו. בעיסוקה היא פסיכולוגית ותיקה. בזמנה הפנוי היא מעורבת במאבקים לאיכות הסביבה ושימור הטבע, צימצום הפגיעה בבעלי החיים והפחתת ההתחממות הגלובאלית. היא לא רואה סתירה בין אהבת האדם לבין אהבת בעלי החיים. ביומיום שלה היא משלבת בין הערכים שלה לבין העבודה שלה ושמחה להרצות ולהסביר את כל הכרוך בחיים בריאים ונטולי אלימות.

אורי כהן

אורי כהן

אורי כהן, טבעוני 7 שנים והתחיל להרצות בפרויקט לאחר שראה את הרצאת הפרויקט במכינה בה הדריך. יש בעניו חשיבות רבה בהצגת עובדות אמיתיות מאחורי תעשיית המזון מן החי במטרה שאנשים יוכלו לקבל החלטות מושכלות בנושא.

© כל הזכויות שמורות לויגן פרינדלי

נבנה ע״י אבירם צרויה